خدمات بازاریابی دیجیتال

مشاوره استراتژیک بازاریابی
مشاوره و هدف گذاری کلیه فعالیت های دیجیتال مارکتینگ
بازاریابی محتوایی
یکی از اصلی ترین ابزارهای جذب مخاطب و ایجاد تعامل با وی
طراحی و توسعه وب سایت
داشتن وب سایت کارامد یکی از الزامات ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ است
بازاریابی درونگرا
قابل استفاده در کلیه بخش های بازاریابی دیجیتال
اجرای کمپین های تبلیغاتی
اجرای دقیق، گزارش گیری و بهبود کمپین های تبلیغاتی
بازاریابی شبکه های اجتماعی
حضور مؤثر و با برنامه ریزی در شبکه های اجتماعی
بهینه سازی هزینه های بازاریابی
کاهش هزینه های اضافی و کسب بیشترین بازخورد از هزینه های پیش رو
بازاریابی موتورهای جستجو
این مجموعه شامل SEO، Local و CPC می باشد

چرا آژانس بازاریابی ماکان را انتخاب نماییم؟

بازاریابی اصولی
یکی از دغدغه های اصلی کسب و کارها، اعتماد به آژانس های ارائه دهنده خدمات بازاریابی دیجیتال می باشد. خیلی از آژانس ها با بیان خدمات فراتر از واقعیت تلاش در جذب مشتریان به هر قیمتی دارند و بدون آگاهی از اصول اولیه بازاریابی و با ارائه خدمات ناصحیح نه تنها سودآوری برای شرکت به ارمغان نمی آورند بلکه ضرر و زیان گاها جبران ناپذیری وارد می نمایند.
ما با درنظر گرفتن تمامی اصول بازاریابی و اجرای صحیح و هدفمند خدمات بازاریابی سعی در شناسایی مطلوب شما در میان جامعه مشتریانتان داریم.

نقاط قوت ما

از نقاط قوت ما می توان به اجرای پروژه های گوناگون برای صنایع متفاوت و ارائه آمار و گزارش های دقیق از میزان بازخوردهای تمامی اجزای پروژه ها اشاره کرد. 
"واقع گرایی" یکی از مهم ترین ویژگی های آژانس بازاریابی ماکان می باشد که اساس و سرلوحه تمامی فعالیت های ما قرار دارد و باعث می شود کسب و کار شما را از توهم یک شبه ره صد ساله رفتن نجات دهد! 
ما با اصول و هدفمند خدمت رسانی می کنیم!
برخی موارد دیگر از نقاط قوت ما عبارتند از:
یکی از جذاب ترین مباحث برای هر کسب و کاری دریافت بیشترین میزان کیفیت و بازخورد در قبال هزینه انجام شده می باشد. ما در ماکان مارکتینگ برای هر ریالی که شما می پردازید درست برنامه ریزی می کنیم!
مشاوره قبل از اجرا شما را در انتخاب صحیح مسیری که قصد دارید در آن ورود نمایید کمک کرده و حتی از ضررهای احتمالی شما جلوگیری می نماید.
یکی از دلایل هزینه های سرسام آور و پروژه های نیمه کاره، میزان دقت اجرای آن است که با بررسی و بهبود عملکرد بعد از هر فاز می توان آن را افزایش داد. 
به عبارتی شاید شما 80 درصد مسیر را درست پیش رفته باشید و به دلیل عدم آنالیز و بهینه سازی، با شکست روبرو شوید.

آماده ایدافزایش فروش را تجربه کنید؟برنامه بازاریابی خود را هدفمند نمایید؟مشتریان خود را وفادار سازید؟اعتبار برند خود را افزایش دهید؟